Nabízíme provázanou a dynamickou spolupráci v oblasti komfortních
a
flexibilních IT, telekomunikačních a detekčních systémů.

Jsme specializovaní na zákazníky s mezinárodní působností.
Veškerým snažením je řešení, které bude pracovat pro Vás a nikoli Vy pro něj.

Impressum

Odpovědnost za obsah:

HSF spol. s r. o.
U Divadla 341
356 01 Sokolov

Informace o odpovědnosti

Těší nás, že jste návštěvou našich webových stránek projevili zájem o služby a produkty společnosti HSF spol. s r.o. Zde naleznete  poznámky týkající se odpovědnosti.

Všechny dokumenty a soubory, které naleznete na stránkách HSF námi byly vytvořeny s maximální péčí. Děkujeme za pochopení, že přesto nemůžeme převzít odpovědnost za správnost a úplnost uložených  informací. Vylučujeme odpovědnost za jakékoli škody, které mohou vzniknout přímo či nepřímo z používání těchto stránek a informací na nich publikovaných. Toto neplatí v případě odpovědnosti za úmyslné pochybení nebo hrubé nedbalosti. Nepřebíráme žádnou odpovědnost za obsah jiných webových stránek, které můžete navštívit prostřednictvím odkazů z  webu HSF. Pokud budete mít informace o nelegálním obsahu jiných webových stránek, na které můžete přistupovat prostřednictvím našich odkazů, prosíme, informujte nás, abychom mohli odstranit odkaz na příslušné stránky.

Vlastnická práva

Všechna práva týkající se obsahu a designu tohoto webu jsou vyhrazena HSF spol. s r. o. Celkové nebo částečné reprodukce, distribuce, přenos (elektronicky nebo jinak), nebo používání našich webových stránek pro veřejné či komerční účely je bez našeho předchozího písemného souhlasu zakázáno. HSF spol. s r. o. autorizuje obchodní partnery (dealery) kopírovat a využívat materiály publikované na  stránkách pro podporu produktů.

Zřeknutí se odpovědnosti

Nepřebíráme žádné záruky ani odpovědnost za funkce, aktuálnost, přesnost, úplnost nebo kvalitu propojených odkazů, a to zejména za informace z odkazovaných "spojených" internetových stránek třetích stran (včetně zákonných nároků na obsah). Práva na tyto stránky a odpovědnost za jejich obsah nesou pouze třetí strany. Distancujeme se od veškerého nabízeného obsahu, pokud se  obsah některého odkazu plynule mění tak, že předávané informace nemají souvislost s podporou obchodních zájmů. Toto platí zejména pro ty obsahy, jejichž šíření je podle českého a mezinárodního práva zakázáno a jejichž podpora šíření je trestněprávně stíhána. Také nemůžeme zaručit, že naše webové stránky nebo propojené stránky neobsahují žádné viry. Odmítáme v zásadě jakoukoli odpovědnost za materiální nebo morální škody, včetně následných škod, které byly způsobeny použitím informací, jenž jsou k dispozici na našich webových stránkách. Pokud by toto omezení nebo vyloučení odpovědnosti i přes bezplatnost informací nebylo právně přípustné, je naše odpovědnost omezena na úmyslné nebo hrubě nedbalé jednání.